Magnesy na żarówki promują Twoją markę

magnes na żarówkę

Te magnesy na żarówki pomogą wypromować markę Twojej firmy, ponieważ będą świecić w ciemności! Magnesy te są dostępne w różnych rozmiarach i można je dostosować za pomocą logo i nazwy firmy. Są idealnym prezentem dla firm elektrycznych i oświetleniowych, a do tego są zawsze dostępne! Dlaczego więc nie dać swoim klientom prezentu, który ucieleśnia Twoją markę i daje im możliwość dowiedzenia się więcej o Twojej firmie?

Odblaskowe magnesy na żarówki świąteczne świecą jak prawdziwe żarówki

Odblaskowe magnesy na żarówki świąteczne to świetny sposób na rozjaśnienie samochodu podczas świąt. Wykonane z folii odblaskowej z magnetycznym tyłem, wydają się świecić po włączeniu reflektorów. Wyglądają jak prawdziwe żarówki i są wystarczająco trwałe, aby pozostać na miejscu nawet podczas deszczu, wiatru lub dużej prędkości.

Dekoracje te są dostępne w wielu kolorach i można je wykorzystać na wiele sposobów. Mogą być zabawnym i łatwym sposobem na wyposażenie pokoju, a nawet można je przymocować do lodówki lub dowolnej metalowej powierzchni. Można je z łatwością przenosić, co czyni je doskonałym wyborem do każdego domu. Możesz znaleźć różne style w Walmart i Amazon. Jeśli szukasz innego wyglądu, spróbuj wyszukać w Internecie ozdoby świąteczne na magnesy.

Idealny do schematów blokowych wdrażania, diagramów powinowactwa, sesji scrum

Mapowanie koligacji to przydatne narzędzie dla zespołów, które chcą sortować duże ilości danych w logiczne kategorie. Pomaga również zespołom osiągnąć wspólne zrozumienie dużych ilości danych zebranych podczas badań użytkowników lub testów użyteczności. Możesz użyć mapowania powinowactwa do burzy mózgów nowych pomysłów lub do organizowania procesów wizualnych. To narzędzie ma wymiary 3 „x 5” i może być używane w orientacji pionowej lub poziomej.