Recenzja fotela do gier Secretlab

krzesło jak tajne laboratorium

Secretlab to marka produkująca fotele gamingowe klasy premium. Ta firma z siedzibą w Singapurze spenetrowała główne rynki na świecie i zyskała reputację producenta wysokiej jakości krzeseł. Niemniej jednak Secretlab nie jest tani. Udało mu się to jednak osiągnąć, zapewniając funkcje i specyfikacje, których nie można znaleźć w tańszych modelach. Obejmuje to utwardzaną na zimno piankę zapamiętującą kształt, ergonomicznie zaprojektowane podłokietniki i zagłówek montowany na szynie, który utrzymuje ciało użytkownika w jednej linii.

Secretlab jest wprawdzie drogi, ale produkowane przez niego krzesła są funkcjonalne i estetyczne. Są również zbudowane, aby przetrwać. W szczególności seria Elite to luksusowa promocja firmowych krzeseł. Dostępne są tylko dwa modele, ale są one wyjątkowe pod względem szycia.

Secretlab Titan to największe krzesło w linii firmy. Jest to bardzo wygodny fotel, dobrze zaprojektowany dla większych graczy. Dla mniejszych użytkowników Secretlab oferuje bardziej kompaktową opcję. Możesz wybierać spośród wielu kolorów i opcji. Krzesło jest również wyposażone w zagłówek montowany na szynie, który odciąża punkty nacisku. Dodatkowo możesz regulować wysokość oparcia, co pomaga poprawić postawę.

Z drugiej strony seria X jest krzesłem średniej klasy. Jest wykonany ze sztucznej skóry Neo Hybrid i ma regulację wysokości. Możesz wybierać spośród wielu kolorów i jest oferowany w kilku rozmiarach.

Jeśli potrzebujesz bardziej oddychającego krzesła, możesz rozważyć wersję SoftWeave. To najnowszy projekt Secretlab, dostępny w wielu kolorach. Ponieważ jest wykonany z tkaniny, jest nieco trudniejszy do czyszczenia niż krzesło ze skóry PU. Aby jednak w pełni wykorzystać swoje krzesło, trzymaj je z dala od bezpośredniego światła słonecznego. Miej też pod ręką kilka środków czystości.

Kolejną cechą, której należy szukać w fotelu do gier, jest podparcie lędźwi. Krzesło z podparciem lędźwi pomoże Twoim plecom zachować zdrowie i elastyczność. Co więcej, pozwoli ci znaleźć idealne słodkie miejsce, co pomoże ci zmniejszyć presję.

Wreszcie, Secretlab X-Series ma funkcję bujania, która ułatwia poruszanie się. Kiedy nie grasz, możesz łatwo przesunąć krzesło na bok, aby mieć łatwy dostęp do komputera lub innego sprzętu.

Oprócz serii X firma produkuje również miękkie krzesła. Chociaż jest droższy niż wersje ze skóry PU, nadal jest dobrym wyborem. Poza tym materiał Softweave pomoże Ci zachować chłód, jeśli często się pocisz.

W przypadku serii X możesz także wybierać spośród szerokiej gamy kolorów. Najtańszy model jest czarno-biały. Inne opcje to niebieski, żółty i czerwony.

Możesz również znaleźć bezpłatną poduszkę lędźwiową z Throne 2018. Jeśli martwisz się, że stracisz swoje ulubione krzesło z powodu wysokiej ceny, nie martw się. Secretlab posiada 5 lat gwarancji. Dodatkowo, jeśli znajdziesz wadliwą część, możesz ją wymienić na nową.

Podobnie jak w przypadku każdego innego krzesła, ważne jest, aby je konserwować. Trzymaj go z dala od zwierząt i ostrych przedmiotów i pamiętaj o regularnym czyszczeniu. Dobrym pomysłem jest podniesienie odkurzacza szczelinowego, aby utrzymać wnętrze krzesła w czystości.