Festiwal jedzenia na kołach w centrum Orlando

park festiwalowy Orlando

International Food On Wheels Festival odbywa się we wspomnianym Festival Park w Downtown Orlando. Zawiera mnóstwo egzotycznych potraw, muzykę na żywo, a nawet nagrody dla najlepszych z najlepszych. Krótko mówiąc, jest to doskonały sposób na spędzenie gorącego letniego dnia.

Ta przestrzeń publiczna o powierzchni 16 akrów jest idealnym miejscem na każde wydarzenie na dużą skalę, i to nie tylko dla bogatych i sławnych. To także idealne miejsce na zorganizowanie małej imprezy społecznej, takiej jak piknik czy koncert.

Park posiada imponującą listę udogodnień, w tym boisko wielofunkcyjne, boiska do koszykówki, a nawet skatepark. Jest także domem dla regularnych wizyt z ośrodków opieki nad dziećmi. Jednak najbardziej godnym uwagi aspektem Parku jest wiele zajęć na świeżym powietrzu. Na przykład są dwa boiska do siatkówki plażowej. Istnieje również wiele zacienionych drzew i mnóstwo wspomnianych staromodnych pól golfowych. Jeśli szukasz przyjaznego psom miejsca, w którym możesz spędzić trochę czasu ze swoim psem, nie szukaj dalej.

Oprócz zwykłych podejrzanych, Park jest także domem dla Audubon Park Garden District. Kolejnym plusem jest bliskość centrum Orlando, które znajduje się w niewielkiej odległości od takich atrakcji jak parki rozrywki SeaWorld i Walt Disney World. Ponadto park znajduje się w pobliżu takich eleganckich dzielnic, jak między innymi Baldwin Park i Thornton Park.

Ponadto w Parku odbywa się wiele lokalnych wydarzeń na małą skalę, w tym festiwal food trucków i mnóstwo uroczystości urodzinowych. Chociaż park nie jest wystarczająco duży, aby zapewnić pełne życie nocne, zapewnia idealne miejsce na spotkania na małą skalę. Oprócz wspomnianych bibelotów stanowi również odpowiedni punkt startowy dla wielu gości, którzy co roku przybywają do tego obszaru.

Chociaż Festival Park nie jest Disneylandem, jest to miejsce godne pozazdroszczenia. Od dobrze utrzymanych trawników po małe, ale potężne centrum miasta, Park jest doskonałym miejscem na relaks i cieszenie się słońcem. Co więcej, to tylko kilka kilometrów od kilku hoteli i apartamentów, takich jak wspomniane atria. Niezależnie od tego, czy szukasz romantycznego weekendu, czy wakacji pełnych akcji, Park to solidny wybór. W końcu to tylko kilka minut jazdy od najlepszych atrakcji miasta, w tym Space & Rocket Center i Walt Disney World Resort. W rzeczywistości park jest najbliższy podmiejskiej oazie w środku centralnej Florydy.