Linea Light Group – Wiodący producent oświetlenia w Europie

Wstęp

Linea Light Group to jedna z wiodących firm na rynku europejskim, która specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości oświetlenia. Firma została założona w 1985 roku we Włoszech przez grupę przyjaciół, którzy mieli marzenie o tworzeniu wyjątkowego oświetlenia, które łączy w sobie piękno, funkcjonalność i innowacyjność. Od tego czasu Linea Light Group zajmuje się projektowaniem i produkcją oświetlenia dla różnych sektorów, takich jak przemysł, handel, hotele, restauracje, a także prywatne domy.

Historia Linea Light Group

Firma Linea Light Group została założona 35 lat temu przez grupę przyjaciół, którzy mieli marzenie o stworzeniu wyjątkowego oświetlenia. Początkowo firma skupiała się na produkcji oświetlenia dekoracyjnego, ale szybko rozszerzyła swoją ofertę o oświetlenie funkcjonalne.

W ciągu lat Linea Light Group stała się jedną z wiodących firm na rynku europejskim, z siedzibą we Włoszech oraz oddziałami w Polsce, Niemczech, Francji, Hiszpanii i we Włoszech.

Oferta Linea Light Group

Linea Light Group oferuje wiele rozwiązań oświetleniowych, od oświetlenia dekoracyjnego, po oświetlenie funkcjonalne. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji lamp, żyrandoli, lamp sufitowych, reflektorów, a także profili oświetleniowych.

Firma Linea Light Group produkuje także oświetlenie ledowe, które jest coraz bardziej popularne w dzisiejszych czasach ze względu na swoją trwałość, efektywność energetyczną i długi czas użytkowania.

Innowacyjność i design

Innowacyjność i design to dwie cechy, które wyróżniają Linea Light Group na tle innych firm oświetleniowych. Firma stale poszukuje nowych rozwiązań i technologii, które umożliwiają produkowanie nowoczesnego i wyjątkowego oświetlenia.

W 2019 roku firma Linea Light Group została uhonorowana prestiżową nagrodą „German Design Award” za projekt lampy „Puzzle” autorstwa projektanta moderwego oświetlenia, Roberta Ziliani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *