Oświetlenie David Hunt – styl i jakość do Twojego domu

Wprowadzenie

David Hunt Lights jest firmą specjalizującą się w projektowaniu i produkcji unikalnych lamp, które łączą styl, jakość i nowoczesność. Od ponad 100 lat firma tworzy niepowtarzalne wzory, które uzupełniają każde wnętrze i nadają mu indywidualny wygląd.

Historia firmy

Firma David Hunt Lights została założona w 1890 roku w Wielkiej Brytanii przez Grimaśa i David Hunt. Właściciele zaczęli od produkcji ręcznie robionych kinkietów z miedzi, które szybko zdobyły popularność wśród klientów. Wkrótce firma rozrosła się i zaczęła produkować także inne rodzaje oświetlenia, takie jak lampy podłogowe, wiszące czy sufitowe.

Podczas II wojny światowej firma przerwała swoją działalność, ale po zakończeniu wojny zaczęła rozwijać swoje projekty i działać na rynku produkcji oświetlenia do wnętrz. W 1988 roku David Hunt Lights zostało przejęte przez aktualnych właścicieli i stało się jedną z czołowych marek w produkcji lamp w Wielkiej Brytanii.

Wartości firmy

David Hunt Lights stawia na jakość i unikalność swoich produktów. Każda lampa jest ręcznie robiona z najwyższą starannością i dbałością o detale. Firma używa tylko najwyższej jakości materiałów, takich jak mosiądz, stal nierdzewna, miedź czy szkło, co zapewnia trwałość i niepowtarzalny design produktu.

Firma posiada również własne laboratorium, gdzie testuje i badana swoje produkty, aby zapewnić klientom najwyższą jakość oświetlenia. David Hunt Lights również dba o ekologię i w swojej produkcji stara się wykorzystywać materiały przyjazne dla środowiska.

Kolekcje i wzory

David Hunt Lights oferuje szeroki wybór lamp, które dopasują się do każdego wnętrza. Firma ma wiele kolekcji, które są dedykowane różnym stylom i gustom klientów. W ofercie znajdziesz lampy w stylu art deco, nowoczesnym, industrialnym, rustykalnym czy klasycznym.

Cechą charakterystyczną dla lamp David Hunt Lights są niepowtarzalne wzory i detale, takie jak koraliki, szkło Tiffany’ego czy żaluzje w stylu wiktoriańskim. Firma ma również bogaty wybór kolorów, więc można wybrać lampę w kolorze, który najlepiej pasuje do Twojego wnętrza.

Pielegnacja oświetlenia

Aby Twoja lampa David Hunt Lights służyła Ci przez wiele lat, musisz o nią dbać. Najważniejsze to systematycznie ją czyścić i utrzymywać w czystości. Możesz użyć do tego miękkiej szmatki lub gąbki i delikatnego detergentu.

Należy również pamiętać o regularnej wymianie żarówek, aby lampa dawała odpowiednie światło. Przy zakupie żarówki należy zwrócić uwagę na jej moc, aby pasowała do Twojej lampy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *