Brokis Knot: Sztuka Splecenia Szkła z Drewnem (Brokis Knot: Sztuka Splecenia Szkła z Drewnem)

Wprowadzenie:

Brokis Knot to jedna z najnowszych kolekcji marki Brokis, która zdobyła uznanie fanów sztuki i designu na całym świecie. Charakteryzuje się ona unikalnym połączeniem szkła oraz drewna, tworząc wyjątkowe lampy, które zachwycają swoim pięknem i oryginalnością.

Historia marki Brokis:

Brokis to marka pochodząca z Czech, która została założona w 2006 roku przez Luboša Soukupa. Od samego początku ideą marki było łączenie tradycji rzemieślniczej ze sztuką designu. Brokis stawia na innowacyjność i nowoczesność, ale jednocześnie nie zapomina o korzeniach, które przyświecały powstaniu marki.

Dlaczego Brokis Knot jest tak wyjątkowy?

Brokis Knot to wyjątkowa kolekcja lamp, która powstała w wyniku połączenia dwóch materiałów – drewna oraz szkła. Drewno jest naturalne, ciepłe i przytulne, szkło natomiast pociąga swoją elegancją oraz subtelnością. Połączenie tych dwóch materiałów daje niesamowity efekt, którym zachwycają się klienci na całym świecie.

Drewno w Brokis Knot:

Drewno użyte w kolekcji Brokis Knot to dąb lub orzech amerykański, które jest ręcznie obrabiane i przygotowywane do produkcji lamp. Drewno w każdym egzemplarzu prezentuje inną strukturę i rysunek, dzięki czemu każda lampa jest unikatowa.

Szkło w Brokis Knot:

Szkło użyte w kolekcji Brokis Knot jest specjalnie wyselekcjonowane, polerowane i hartowane w najwyższych temperaturach. Dzięki temu szkło jest niezwykle trwałe i odporne na uszkodzenia. Kształt szkła został zaprojektowany w taki sposób, aby doskonale komponował się z drewnianym elementem lampy.

Effekt końcowy:

Dzięki unikalnemu połączeniu drewna i szkła Brokis Knot prezentuje się wyjątkowo elegancko i nowocześnie. Każda lampa jest niepowtarzalna, dzięki czemu stanowi wyjątkową dekorację domu lub biura. W kolekcji dostępne są lampy stołowe, kinkiety oraz sufitowe, które dzięki swojemu designowi dają wiele możliwości aranżacji wnętrz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *