Syska – Wymienna lampa stołowa z ładowarką

Syska to marka, która jest znana na rynku oświetlenia i elektroniki. Jednym z najnowszych produktów tej marki jest lampa stołowa o nazwie Syska Rechargeable Table Lamp.

Wygląd

Syska Rechargeable Table Lamp ma prosty i elegancki wygląd. Jest to lampa o cylindrycznym kształcie, wykonana z matowego tworzywa sztucznego, który sprawia, że ​​jest przeciwodblaskowa. Lampka jest dostępna w kolorze czarnym i białym.

Lampka jest wyposażona w funkcję regulacji jasności, dzięki której można zmienić intensywność światła w zależności od potrzeb. Można to zrobić za pomocą dotyku na górze lampy, co czyni ją łatwą w użyciu. Dodatkowo, lampa posiada funkcję automatycznego zgaszenia, co oznacza, że ​​po około 30 minutach otwarcia zostanie automatycznie wyłączona.

Ładowanie i czas pracy

Syska Rechargeable Table Lamp posiada baterię litowo-jonową o pojemności 2000 mAh, która może działać bez przerwy przez 4 godziny na najjaśniejszym trybie i 12 godzin na najciemniejszym trybie. Ładowanie lampy jest proste, wystarczy ją podłączyć do ładowarki za pomocą kabla USB. Czas ładowania lampy wynosi 3-4 godziny.

Zastosowanie

Syska Rechargeable Table Lamp jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują dodatkowego źródła światła do pracy lub nauki w domu. Jest to także świetna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przytulną atmosferę w sypialni lub salonie. Dzięki bezprzewodowemu działaniu lampka może być łatwo przenoszona i umieszczana w dowolnym miejscu w domu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *