Oświetlenie Kalmar – Elegancja i Praktyczność dla Twojego Wnętrza

Poznaj historię marki Kalmar

Kalmar to austriacka marka oświetleniowa, która istnieje już od ponad 130 lat. W ciągu tego czasu firma zyskała sławę jako producent lamp o wyjątkowym, designerskim wyglądzie. Kalmar znany jest również ze swojej wysokiej jakości i nowatorskich rozwiązań technologicznych. Zgodnie z mottem firmy: „Każda lampa Kalmar to dzieło sztuki”.

Asortyment Kalmar

Oferowane przez firmę Kalmar lampy są wyjątkowe i oryginalne, co wynika z unikatowych koncepcji projektowych. Kalmar oferuje szeroką gamę stylów oświetlenia – od nowoczesnych po klasyczne, pasujące do każdego wnętrza. Oprócz lamp sufitowych, firma oferuje również lampy stołowe, ścienne i podłogowe.

Kalmar stawia na innowacyjne rozwiązania, takie jak lampy LED, które są energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Z kolei lampy z kolorowymi szklanymi kloszami dodają charakteru i koloru do każdego wnętrza.

Kalmar w Polsce

Kalmar jest obecny w Polsce od wielu lat i cieszy się dużą popularnością wśród klientów indywidualnych i biznesowych. Firmy wyposażają swoje biura, hotele i restauracje w lampy Kalmar ze względu na ich elegancki i nowoczesny design, a także trwałość i wysoką jakość materiałów.

Kalmar jest obecny również w polskich sklepach internetowych, gdzie można znaleźć szeroki wybór lamp i żyrandoli. Warto zaznaczyć, że Kalmar oferuje także lampy z serii limitowanej, co czyni markę jeszcze bardziej ekskluzywną.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *