Vertigo Nova Blanc – Przełomowy wina biały z włoskiej Toskanii

Wstęp

Włochy to kraj, który słynie z wspaniałych win. Znajdują się tam regiony, które są szczególnie znane z produkcji wina, takie jak Piemont, Sycylia, Sardynia czy Toskania. To właśnie z Toskanii pochodzi wspaniały, biały wina Vertigo Nova Blanc.

Vertigo Nova Blanc – idealna mieszanka

Vertigo Nova Blanc to wina, które powstaje z połączenia kilku wyśmienitych szczepów winorośli, takich jak Trebbiano Toscana, Malvasia Bianca oraz Chardonnay. Każdy ze szczepów przynosi coś innego do mieszanki, co sprawia, że Vertigo Nova Blanc jest wyjątkowym, pełnym smaku białym winem.

Charakterystyka wina

Vertigo Nova Blanc ma intensywny, złocisty kolor oraz bogaty, złożony zapach. W smaku czuć nuty cytrusów, moreli, a także migdałów i miodu. Jest to wino świeże, ale jednocześnie eleganckie i pełne.

Produkcja wina

Vertigo Nova Blanc jest produkowany z bardzo starannie wyselekcjonowanych winogron, które pochodzą z Toskanii. Cechą charakterystyczną produkcji tego wina jest to, że podczas procesu fermentacji oraz w procesie leżakowania wina, stosuje się jedynie naturalne składniki, bez użycia jakichkolwiek chemicznych dodatków. Dzięki temu Vertigo Nova Blanc zachowuje swój naturalny, autentyczny smak i aromat.

Vertigo Nova Blanc – idealnie pasuje do potraw

Dzięki swojej kompleksowej strukturze, Vertigo Nova Blanc jest wspaniałym towarzyszem dla różnego rodzaju dań. Wina to idealnie pasuje do łososia, kurczaka, a także do sałatek i dań wegetariańskich. To wina, które świetnie sprawdza się podczas obiadów w gronie przyjaciół czy rodzin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *