Testujesz najnowsze gogle Bolle Aria? Przeczytaj, dlaczego powinny być Twoim wyborem!

Cechy techniczne gogli Bolle Aria

Gogle Bolle Aria to najnowszy produkt firmy Bolle, specjalizującej się w produkcji sprzętu sportowego. Są one przeznaczone dla osób uprawiających sporty zimowe, takie jak narciarstwo czy snowboard. Co sprawia, że ​​gogle Bolle Aria są tak wyjątkowe?

Czytelne widzenie

Czyste widzenie jest bardzo ważne podczas jazdy na nartach. Gogle Bolle Aria są wyposażone w soczewki, które zapewniają doskonałą jakość widzenia, nawet w najsłabszych warunkach oświetleniowych. Technologia Equalizer® dba o naturalne odbicie barw, co pozwala lepiej rozróżniać kolory i kształty, a dzięki soczewkom przepuszczającym łącznie 24% światła, można cieszyć się pełnym widokiem gór.

Bezpieczeństwo i wygoda

Gogle Bolle Aria zapewniają sportowcom bezpieczeństwo oraz komfort podczas jazdy na nartach. Soczewki spełniają normy bezpieczeństwa EN 174 i ANSI vo3, co pozwala na pełną ochronę oczu przed promieniowaniem UV. Ponadto, gogle Bolle Aria posiadają system Flow-Tech, który zapobiega parowaniu soczewek, co pozostawia kierowcom pełną kontrolę nad widzeniem.

Skuteczne zastosowanie gogli Bolle Aria w praktyce

Dlaczego warto inwestować w gogle Bolle Aria? Przedstawiamy dwa przypadki, w których gogle Bolle Aria okazały się niezwykle przydatne:

Przeszkody na stoku

Gdy na stoku pojawiają się przeszkody, takie jak nierówności terenu czy nagłe zmiany oświetlenia, zdolność do szybkiego i dokładnego przetwarzania informacji wzrokowych jest bardzo ważna. W takim przypadku gogle Bolle Aria zapewniają sportowcom pełen zakres widzenia, co umożliwia szybkie reagowanie na zmieniające się warunki stoku.

Zła pogoda

Niezależnie od tego, czy często jeździsz w słoneczny dzień, czy preferujesz jazdę w zimowym zmroku, gogle Bolle Aria są dobrym wyborem. Dzięki technologii Phantom+®, soczewki dostosowują się do każdej pogody, w tym do chmurnego nieba i mgły, zapewniając doskonałą widoczność w każdy dzień na stoku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *