Santa Y Cole – Hiszpański Projektant Oświetlenia, Który Tworzy Klasyczne I Nowoczesne Lampy

Kto to jest Santa Y Cole?

Santa Y Cole to hiszpańska firma projektująca oświetlenie, która powstała w 1985 roku w Barcelonie. Nazwa firmy pochodzi od imion założycieli – Nadii Santa i Joana Cole. Od początku firma skupia się na projektowaniu lamp spełniających wysokie standardy estetyczne i techniczne. W swojej ofercie posiadają zarówno klasyczne jak i nowoczesne lampy, które są bardzo rozpoznawalne na całym świecie.

Proces projektowania lamp

Projektowanie lamp Santa Y Cole to proces, w którym firma skupia się na szukaniu równowagi między funkcjonalnością, estetyką oraz materiałami. Ważną rolę odgrywa także ekologia – firma stara się jak najbardziej ograniczyć wpływ swojej produkcji na środowisko. Wszystkie lampy są projektowane i produkowane w Hiszpanii, co dodatkowo podnosi ich wartość.

Klasyczne lampy Santa Y Cole

Wśród klasyków z oferty firmy Santa Y Cole znajdziemy między innymi lampy:

  • Cestita
  • TMC
  • Basica

Te lampy charakteryzują się minimalistycznym designem oraz materiałami najwyższej jakości. Są to lampy, które doskonale sprawdzą się zarówno w domowych wnętrzach, jak i w biurach czy hotelach.

Nowoczesne lampy Santa Y Cole

Nowoczesne lampy z oferty firmy Santa Y Cole to projekty, które cechują się ciekawymi kształtami oraz zastosowaniem nowoczesnych materiałów. Wśród nich znajdziemy między innymi lampy:

  • Nikita
  • Muuto
  • Pion

Te lampy to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie nowoczesny styl. Zapewnią one nie tylko dobre oświetlenie, ale również będą stanowić ozdobę pomieszczenia.

Podsumowanie

Santa Y Cole to firma projektująca oświetlenie, która od ponad 30 lat tworzy lampy najwyższej jakości. W swojej ofercie posiadają zarówno klasyczne jak i nowoczesne lampy, które są bardzo rozpoznawalne na całym świecie. Projektowanie lamp to dla firmy proces, w którym skupiają się na równowadze pomiędzy funkcjonalnością, estetyką oraz ekologią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *